Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Bytom
Sosnowiec
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie25 - 35 / 60 min

Rafal

Opis ogłoszenia

Programowanie w C# SQL Java - projekty i nauczanie
Udzielam korepetycji z C# i Javy, pomagam rozwiązywać zadania oraz tworzyć większe, bardziej rozbudowane projekty. Jestem absolwentem Inżynierii Biomedycznej po profilu informatycznym(dyplom inż. i mgr), pomagam również w przedmiotach dotyczących tego kierunku. Mam bardzo duże doświadczenie w wymienionych językach programowania i udzielaniu korepetycji. (Pomagam od 6 lat). Pomagam w nauce języków, rozwiązywaniu zadań oraz przy tworzeniu większych, bardziej zaawansowanych programów/projektów. Cena orientacyjna - do uzgodnienia. Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.