Profi-Lingua Śląśk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Katowice
Gliwice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA zaprasza do udziału w kursach języka angielskiego na terenie całej Polski ( Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Sosnowiec, Gliwice) . Języka angielskiego uczymy na 10 poziomach zaawansowania, profesjonalnie dobierając poziom zaawansowania, tak by nauka była jak najbardziej efektywna.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzimy zarówno w grupach, jak i indywidualnie z lektorem (face to face). Ustalając grafik zajęć indywidualnych, bierzemy w pełni pod uwagę Twoje możliwości czasowe. Kursy w grupach odbywają się w tygodniu jak i w soboty. Dla osób, które wybiorą kurs w grupie oferujemy kurs drugiego języka zupełnie za darmo!

Zajęcia w naszej szkole prowadzą wykwalifikowani lektorzy polscy oraz native speakerzy. Oferujemy kursy ogólne, przygotowujące do egzaminów, konwersacyjne i specjalistyczne. Gwarantujemy profesjonalizm, najlepsze ceny i atrakcyjne raty!

UWAGA!
Wybierając kurs językowy w styczniu i lutym, możesz dodatkowo skorzystać z promocji „Ofertowa Petarda” i skorzystać z atrakcyjnych ofert w ramach językowego pakietu korzyści:
• Styczeń i Luty gratis!
• Drugi język gratis!
• Atrakcyjne pakiety łączone
• Bezpłatne konwersacje!
Sprawdź szczegóły ofert na stronie internetowej profi-lingua
Do zobaczenia na zajęciach!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.