Profi-lingua

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Gliwice
Sosnowiec
Tychy
Mysłowice
Zabrze
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski20 - 60 / 60 min

Profi-lingua

Opis ogłoszenia

Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA zaprasza na kursy języka włoskego na teresnie całego Śląska. Uczymy języka angielskiego na 6 poziomach zaawansowania, profesjonalnie dobierając Państwa poziom tak by nauka była jak najbardziej efektywna.
Prowadzimy zajęcia z języka włoskiego zarówno w grupach jak i indywidualnie z lektorem, zajęcia odbywają się w dni tygodnia jak i w soboty, sam decydujesz kiedy chcesz sie uczyć. Dla osób, ktore wybiorą kurs w grupie dodajemy jako jedyni na rynku kurs drugiego języka zapełnie gratis. Zajęcia w naszej szkole prowadzą wykwalifikowani lektorzy polscy oraz native speakerzy. Prowadzimy kursy ogólne, przygotowujące do egzaminów, konwersacyjne i specjalistyczne ( np. prawniczy, medyczny itd). Gwarantujemy profesjonalizm, najlepsze ceny, atrakcyjne raty. Sprawdź nas!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.