Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Wprowadzenie do języka norweskiego za jedyne 299 zł
Skorzystaj z okazji i weź udział w naszym letnim seminarium wprowadzającym w terminie od 12 do 14 sierpnia. Podczas seminarium możesz poznać podstawy języka norweskiego i dowiedzieć się jak skutecznie i z łatwością możesz kontynuować naukę z naszym programem szkoleniowym do poziomu B1, który jest niezbędny dla wielu pracowników w Norwegii.

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt:
Proffman Broker Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 19
Szczecin
tel. 91 432 38 74

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.