Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Olsztyn
Ełk
Giżycko
Morąg
Mrągowo
Elbląg
Lidzbark Warmiński
Ostróda
Aktorstwo60 / 60 min

proacting

Opis ogłoszenia

Kurs jest kierowany do młodzieży licealnej, studentów oraz wszystkich osób, które chcą się profesjonalnie przygotować do egzaminów wstępnych na studia aktorskie. Zajęcia odbywają się w weekendy w Harmonium Studio (Olsztyn, Al. Piłsudskiego 54). Pełen kurs obejmuje 80 godzin lekcyjnych rozłożonych na trzy miesiące z zakresu; interpretacji tekstów (wiersz, proza), zadań na tekstach, zadań aktorskich, interpretacji piosenki, emisji głosu, dykcji, ruchu scenicznego, tańca oraz podstaw teoretycznych z zakresu wiedzy o teatrze.
Praca odbywa się w małych grupach i w przestrzeni przygotowanej do działań teatralnych.
Kurs jest prowadzony przez profesjonalną kadrę pedagogiczną z wieloletnim doświadczeniem teatralnym i filmowym.
Znajdź nas na facebooku lub odwiedź naszą stronę proacting
tel. 603-526-307

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.