Tymoteusz Przeperski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Edukacja dla bezpieczeństwa może być ciekawa!Nazywam się Tymoteusz i jestem studentem V roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W przeszłości byłem członkiem zarządu jednej z ogólnopolskich organizacji pro obronnych oraz finalistą Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Na dzień dzisiejszy jestem detektywem, posiadającym licencję wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.Chętnie pomogę w opanowaniu wiedzy na temat systemów obrony oraz bezpieczeństwa wewnętrznego Państwa, zarówno studentom jak i uczniom.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa11:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 13:00
Piątek17:00 - 22:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.