Pracownia Wokalna inTonacja

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Piekary Śląskie (Dąbrówka Wielka)
Wojkowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pracownia Wokalna "inTonacja"

Zapraszam na profesjonalne lekcje śpiewu solowego dla początkujących i zaawansowanych, uczniów i melomanów, dzieci i dorosłych, dla zdających do szkół muzycznych i aktorskich oraz dla tych, dla których muzyka i śpiew to fantastyczne hobby i możliwość samodoskonalenia.
Nauczam techniki klasycznej i rozrywkowej na wprawkach, pieśniach i piosenkach. Lekcje prowadzę przy akompaniamencie fortepianu i z nagranymi podkładami dźwiękowymi. W ramach godzinnych zajęć mają Państwo możliwość pracy z mikrofonem i nagrania własnego wykonania w domowym studiu nagrań. Zachęcam do poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie kształcenia słuchu, harmonii, czytania nut głosem i podstaw gry na fortepianie. Zapraszam też wokalistów o zaawansowanych umiejętnościach, jeśli potrzebują korekty. W naszej pracowni można skorzystać z lekcji jeszcze u dwóch innych nauczycieli z dużym doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Od każdego można się czegoś nauczyć:)
Chętni mogą brać udział w regularnie odbywających się koncertach (do czego bardzo namawiam!) i uczestniczyć w zajęciach zespołu wokalnego (z naciskiem na śpiewanie harmonicznych chórków) prowadzonych pod kątem planowanych występów (jest ich przynajmniej 5 w roku szkolnym), a także w warsztatach ruchu scenicznego, które prowadzi tancerz.
Zajęcia odbywają się w pracowni w Piekarach Śląskich (20 min. samochodem z Katowic, łatwy dojazd autobusem nr 5).
Pierwsze próbne zajęcia kosztują tylko 20zł, więc wystarczy się umówić i przyjechać:) W razie decyzji o podjęciu regularnej nauki opłata miesięczna wynosi 240zł (4 lekcje po 60 minut). Jest też opcja umówienia się na inny czas trwania lekcji i inną opłatę miesięczną. Można też wykupić udział w zajęciach zbiorowych.
Wystawiam faktury..
Uwierz w siebie i uwolnij swój głos! :)
Przyjazna atmosfera, dobra zabawa i solidna praca gwarantowane!
Zapraszam do śledzenia aktualności na Facebooku - Pracownia Wokalna "inTonacja"

Irmina Barczewska-Garus - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, mgr sztuki, wokalistka z doświadczeniem estradowym i scenicznym, pasjonatka sztuki, właścicielka firmy MUZYKA I MALARSTWO, założycielka Pracowni Wokalnej "inTonacja"

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Pracownia Wokalna inTonacja
Jagiellońska 151b
41-948 Piekary Śląskie
NIP: 8133344547

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 10.2006
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
teoria muzyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.