Pracownia Wokalna inTonacja

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Piekary Śląskie (Dąbrówka Wielka)
Wojkowice
Faktura VAT

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Teorii, Interpretacji, Edukacji i Jazzu. Wpółpracowałam z Cameratą Silesią, Filharmonią Śląską, Chórem Polskiego Radia, Operą Polską Marka Tracza i mniejszymi zespołami wykonującymi tzw. muzykę poważną. Obecnie występuję też w skladzie zespołu wokalnego The Feel Harmonic.

Po kilkuletnim epizodzie w zawodzie plastyka założyłam firmę MUZYKA I MALARSTWO i zajęłam się wykonawstem muzyki rozrywkowej, a także nauką śpiewu. Jestem kierownikiem artystycznym założonego przez siebie zespołu wokalnego proWOKALni. Prowadzę Pracownię Wokalną "inTonacja" razem z innymi doświadczonymi nauczycielami śpiewu. Często występuje na scenie z mężem Zbigniewem Garusem. Współpracuje z wieloma cenionymi w branży muzykami jazzowymi. Jestem mamą Edytki :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 10.2006
Akademia Muzyczna w Katowicach
Magister
teoria muzyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.