Ostatnia aktywność:
10 dni temu

Wrocław
Łódź
Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. francuskim

CPL Jobs

Miejsce pracy

Katowice

Przedmioty

informatyka
język francuski
obsługa komputera
administracja

Co oferujemy

Oferujemy:
•Praca w międzynarodowej firmie dla znanych klientów
•Opieka medyczna dla pracownika i rodziny
•Dodatkowe ubezpieczenie na życie
•Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
•Praca ze specjalistami z całego świata i możliwość ulepszania swoich znajomości językowych
•Pakiet benefitów pozapłacowych
•Wyjścia integracyjne, wspólne wydarzenia sportowe

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Obowiązki:
•Kontakt z klientami zagranicznymi w j. francuskim (mail/telefon)
•Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
•Analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera
•Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń

Wymagania:
•Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (B2/C1)
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
•Znajomość pakietu MS Office
•Umiejętność pracy w zespole

Data dodania

12 czerwca 2019

Napisz do użytkownika