Ostatnia aktywność:
4 dni temu

Poznań
Service Desk Analyst z językiem niemieckim

Justyna

Miejsce pracy

Poznań

Przedmioty

język angielski
język niemiecki

Co oferujemy

- praca w globalnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie bądź poszerzanie umiejętności
- pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
- dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin
- dopłata do Medicover
- system benefitowy MyBenefit

Wymagamy

OPIS STANOWISKA
Praca w zespole, który zajmuje się wsparciem dla klienta niemieckojęzycznego:
- Analizowanie i przekazywanie zgłoszonych problemów do drugiej linii wsparcia
- Obsługa zapytań użytkowników poprzez różne narzędzia : telefon, czat, e-mail

WYMAGANIA
- znasz biegle język niemiecki i dobrze język angielski
- masz pozytywną postawę i nie boisz się wyzwań
- nie masz problemu z wielozadaniowością oraz koncentracją na potrzebach klienta
- masz doświadczenie w obsłudze klienta (lub chcesz je zdobyć)
- interesujesz się branżą IT

Data dodania

15 maja 2019

Napisz do użytkownika