Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.

Ostatnia aktywność:
dzisiaj

Katowice
Faktura VAT
Koordynator projektów tłumaczeniowych z j. niemieckim

Miejsce pracy

Warszawa

Przedmioty

język angielski
język niemiecki

Co oferujemy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy tłumaczeniowej, która rozwija swoje struktury w warszawskim oddziale poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:
Osoba na tym stanowisku odpowiada za całościowe prowadzenie projektu od kontaktu z klientem niemieckojęzycznym i otrzymania od niego zlecenia po jego rozliczenie.

Oto nasza propozycja współpracy:
- umowa o pracę,
- pełny etat,
- wynagrodzenie premium,
- praca w stałych godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku,
- pakiet benefitów pozapłacowych tj. Karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, dodatki urlopowe,
- otwarta ścieżka kariery umożliwiająca realny awans na wyższe stanowiska,
- zapewniamy szkolenie wstępne, które w pełni wdroży Ciebie w obowiązki na tym stanowisku,
- nowoczesne biuro zlokalizowane w pobliżu kolejki miejskiej.

Jesteś zainteresowany/a? Napisz!

Wymagamy

Profil kandydata:
- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. C1,
- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
- min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (atutem będzie doświadczenie w projektach z branży lokalizacji językowej),
- znajomość środowiska MS Office,
- znajomość narzędzi CAT będzie dużym atutem,
- umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania samodzielnych decyzji,
- pożądane cechy to: proaktywność, komunikatywność, głowa pełna pomysłów oraz inicjatyw.

Adres firmy

Staromiejska 15
10-017 Olsztyn
NIP: 739-386--48-69

Data dodania

15 marca 2019

Napisz do użytkownika