jobs solutions

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Warszawa
Pracownik Banku Jęz Fiński

jobs solutions

Miejsce pracy

Łódź

Przedmioty

język fiński

Co oferujemy

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV z dopiskiem „ Łódź – FIŃSKI” na adres email
Polub nas na
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania

Wymagamy

Pracownik Banku Jęz Fiński


Nasz Klient – Bank w Łodzi poszukuje kandydatów z językiem fińskim (nie wymagamy języka angielskiego, nie wymagamy doświadczenia)
Zapewniamy:
umowę o pracę – bez okresu próbnego
wewnętrzne kursy i szkolenia
Kartę Multisport
Prywatną opiekę medyczną
Pakiet relokacyjny
Zadania na tym stanowisku to: stała współpraca z innymi oddziałami firmy na terenie Finlandii, sprawdzanie dokumentacji, weryfikacji zapytań i wniosków.

Data dodania

5 grudnia 2018

Napisz do użytkownika

Inne oferty pracy