"Vitas Group" Szkola Języków Obcych

Ostatnia aktywność:
8 dni temu

Gdańsk (śródmieście)
Nauczyciel języka Polskiego jako obcego

Miejsce pracy

Gdańsk

Przedmioty

język polski
język polski dla cudzoziemców

Co oferujemy

Obowiązki:
- prowadzenie kursów języka polskiego na terenie Gdańska
- prowadzenie dokumentacji związanej z nauczaniem (dziennik zajęć)
tel 576 618 220

• doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i/lub grupowych z młodzieżą, osobami dorosłymi rosyjskojęzycznymi;
• prowadzenie zajęć jpjo indywidualnych, grupowych;
• prowadzenie zajęć jpjo na poziomach A0-C2;
• doskonała znajomość materiałów metodycznych i dydaktycznych do nauczania jpjo - podręczniki, materiały elektroniczne;
• umiejętność tworzenia zindywidualizowanych planów kursów;
• samodzielność w działaniu;
• wysoka kultura osobista;
• otwartość na nowe wyzwania, kreatywność, dobra organizacja;
• dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego.

Adres firmy

ul.Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
NIP: 5833219251

Data dodania

11 czerwca 2019

Napisz do użytkownika