jobs solutions

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Warszawa
Głowny Księgowy/ Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy

Łódź

Przedmioty

finanse i rachunkowość

Co oferujemy

Samodzielny / główny księgowy

łódź

umowa o pracę

pełen etat

bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta: bank w łodzi

poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko główny księgowy

oferowane wynagrodzenie do 20000 pln brutto

zadania

zarządzanie i zapewnianie wdrożenia zasad i polityki rachunkowości i finansów
aktywne planowanie i zarządzanie podatkami oddziału pl
koordynacja procesu sprawozdawczości prawnej do władz lokalnych
koordynacja zobowiązań skarbowych
stymulowanie wdrożenia i transformacji biznesowej
współpraca przy opracowywaniu strategii rozwoju

Wymagamy

WYMAGANIA

Doświadczenie (2-3 lata) na podobnym stanowisku
Bogate doświadczenie w dziedzinie podatków
Strategiczne myślenie o w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej, z nastawieniem na rozwiązanie
Angielski na poziomie zawodowym B2 (w mowie i piśmie)
Znajomość SAP - będzie dodatkowym atutem

Data dodania

22 czerwca 2020

Napisz do użytkownika