Magdalena Kościelniak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu

Kraków
AR Accountant with Spanish (m/k)

Miejsce pracy

Poznań

Przedmioty

język hiszpański

Co oferujemy

Oferujemy:
Zatrudnienie w międzynarodowej firmie w ramach umowy o pracę;
Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport i karty przedpłacone na święta;
Dofinansowanie do posiłków oraz urlopu wypoczynkowego;
Bezpłatny parking bezpośrednio przy biurze;
Szkolenie wdrażające i podnoszące kompetencje.

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
• Księgowanie i rozliczanie płatności ;
• Kontrola należności i kontakt z klientem celem uzgadniania sald;
• Cykliczne raportowanie a także udział w zamknięciu miesiąca;
• Współpraca z innymi członkami zespołu.

Oczekujemy:
• Minimum rocznego doświadczenia w obszarze AP/AR/GL.
• Znajomości języka hiszpańskiego na poziomie min. B2 i angielskiego min. B1;
• Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne;
• Zdolności analitycznych i komunikacyjnych.

Data dodania

21 maja 2020

Napisz do użytkownika