Anna Stokowska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
Warszawa (Śródmieście)
Konsultant w Projekcie Edukacyjnym z Zakresu Fizyki

Anna Stokowska

Miejsce pracy

Warszawa

Przedmioty

fizyka

Co oferujemy

Szukamy kogoś...
- kto jest lub niedawno był/a nauczycielem/nauczycielką fizyki z przynajmniej dwuletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć w szkole podstawowej;
- dla kogo fizyka jest pasją i kto lubi dyskutować i tworzyć nową jakość w nauczaniu;
- kto potrafi przystępnie wytłumaczyć i najprostsze, i te trudniejsze tematy z podstawy programowej każdemu uczniowi;
- kto może nam poświęcić od 20 do 40 godzin tygodniowo;
- kto posługuje się przynajmniej komunikatywnym angielskim.

Oferujemy...
- Pracę w młodym zespole pełnych energii i optymizmu ludzi, którzy lubią Jirę, Trello i Google Docsy oraz uwielbiają kombinować, jak zrobić jeszcze lepiej to, co robią.
- Wygodną bazę w centrum Warszawy.
- Wynagrodzenie odpowiednie do czasu i umiejętności, które jesteś nam w stanie zaoferować.

Wymagamy

Zatrudnimy nauczyciela lub nauczycielkę, która pomoże nam rozwijać nasz projekt edukacyjny: Pi-stację (www.pistacja.tv)..

W Fundacji Katalyst Education marzymy o edukacji, która stwarza uczniom równe szanse w odkrywaniu i rozwijaniu swojego potencjału, realizowaniu marzeń i przygotowywaniu się do wyzwań zmieniającego się świata. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy cyfrowe zasoby, z których korzystać można za darmo, na każdym urządzeniu, o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, Twoim głównym zadaniem będzie merytoryczne nadzorowanie nagrywania wideolekcji z fizyki na poziomie szkoły podstawowej. Do zadań konsultanta należy ocena gotowych wideolekcji pod kątem ich poprawności metodycznej i merytorycznej oraz tworzenie interaktywnych ćwiczeń dopasowanych do tematyki poszczególnych filmów edukacyjnych.

Data dodania

14 stycznia 2020

Napisz do użytkownika