Andrzej Nowak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu

Katowice (Zawodzie)
Absolwenci z biegłym językiem niemieckim

Miejsce pracy

Katowice

Przedmioty

język niemiecki
administracja

Co oferujemy

Dla naszego Klienta - firmy działającej w obszarze outsourcingu usług poszukujemy osób z biegłą znajomością języka niemieckiego które dołączą do zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów niemieckojęzycznych.

Zakres obowiązków:

obsługa telefoniczna klientów niemieckojęzycznych (m.in. przyjmowanie zapytań, monitoring sald i płatności),

analizowanie zgłoszeń i wsparcie w wyjaśnianiu niejasności,

przygotowywanie niezbędnej dokumentacji,

dbanie o wysoką jakość danych wprowadzanych do systemu.

Korzyści:

umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,

benefity pozapłacowe (m.in. pakiet kafeteryjny, prywatna opieka zdrowotna),

możliwość codziennej komunikacji w języku niemieckim z native speakerami,

przyjazna atmosfera pracy w mało korporacyjnym środowisku.

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2 lub wyższy),

min. podstawowa znajomość języka angielskiego,

wysokie kompetencje komunikacyjne,

dobra znajomość pakietu MS Office.

Data dodania

13 listopada 2019

Napisz do użytkownika