Jagoda Patkowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj

Warszawa
Trener zajęć edukacyjnych dla Dzieci i Młodzieży

Miejsce pracy

Warszawa

Przedmioty

język polski
matematyka
język angielski

Co oferujemy

Zapewniamy:
- szkolenie wprowadzające,
- certyfikat ukończenia kursu,
- wsparcie zespołu,
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
- przyjazną atmosferę,
- pracę na umowę zlecenie,
- praca od września 2019 r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt oraz przesłanie CV na adres mailowy.
CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych (RODO) zgodną z obecnie panującymi przepisami. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zapraszamy.

Wymagamy

Opis stanowiska:
Praca polega na prowadzeniu zajęć indywidualnych na różnym poziomie i/lub kursów przygotowujących do egzaminów i konkursów z matematyki, języka polskiego lub języka angielskiego dla dla dzieci i młodzieży, odbywających się w formie grupowej. Zajęcia prowadzone są w wielu lokalizacjach na terenie Warszawy.

Poszukujemy kandydata, który:
- posiada doświadczenie w prowadzeniu grupy,
- jest dyspozycyjny przynajmniej 2 popołudnia w tygodniu i w weekendy,
- posiada wykształcenie: matematyczne, polonistyczne, lingwistyczne lub inne ściśle z nimi związane. Mile widziani również studenci ostatnich lat studiów.
- z dobrą organizacją czasu i pracy,
- jest punktualny,
- jest entuzjastyczny i zaangażowany,
- jest samodzielny

Adres firmy

Pracownia z Oknem na Świat Edukacja i Rozwój Marta Hendzel
Bruna 18/12
02-594 Warszawa
NIP: 5212088522

Data dodania

11 lipca 2019

Napisz do użytkownika