Piotr Zawendowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji uczniom klas 1-3 SP w zakresie edukacji wczesnoszkolnej + edukacja domowa.

Nauka czytania – glottodydaktykaNauka pisania – glottodydaktyka oraz tradycyjne metody: plastelina, ćwiczenia motoryki małej, stalówki z obsadkamiNauka matematyki – wg wskazań Gruszczyk Kolczyńskiej

W całym aspekcie edukacji i wychowania zastosowanie własnych doświadczeń i wprowadzanych innowacyjnych metod nauczania - nie pomijając tych tradycyjnych. Nauka jako część zabawy i trybu życia dziecka, zaspokojenia naturalnej chęci poznawania i odkrywania świata, zdobywania wiedzy.Rozmowa, słuchanie, odczytywanie reakcji i zmysł – bez tego nie da się nic zrobić, zatem podejmijmy wyzwanie nauki i wychowania, wspólnie: Rodzice – Nauczyciele – Dziecko.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.