Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków
Warszawa
Wrocław
Lublin
Katowice
Poznań
Rysunek technicznycena do ustalenia

Emma

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantką na Wyższej Uczelni Technicznej, wykładam przedmioty "mechaniczne" - mechanika ogólna, mechanika płynow, mechanika techniczna, wytrzymałość materiałów, PKM. Pozostałe przedmioty również nie są mi obce :) Wspólnie rozwiążemy twoje problemy. Napisz mi w mailu z czym masz problem oraz czego ode mnie oczekujesz. Jeśli coś będzie ponad moje siły otrzymasz namiary na kogoś z moich znajomych, kto z chęcią podejmie się pomocy :)
Zapraszam do kontaktu, póki mam kilka wolnych terminów ;)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 lipca 2017

To samo co Tomak.Przelałam pieniądze 28 czerwca po zapewnieniu,że rozwiązanie zadań zostanie wysłane do 24 godzin po zaksięgowaniu płatności.Od tamtej pory brak odpowiedzi na maile.

avatar
Tomak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 lipca 2017

Oszustka , po przelaniu pieniędzy zero kontaktu i wykonanej pracy !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.