Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2017 roku ukończyłam studia magisterskie – filologia polska ze specjalnością logopedyczną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W czasie pierwszych studiów jako wolontariuszka pracowałam w przedszkolu, w którym – przy pomocy gier i zabaw – nauczałam dzieci poprawnej wymowy. Obecnie studiuję pedagogikę ze specjalnością przedszkolną i wczesnoszkolną. 

Udzielę pomocy: 
- w przygotowaniu do sprawdzianów,
- w przygotowaniu do matury oraz innych egzaminów,
- w odrabianiu prac domowych (ale nie wykonuję ich za Ucznia).

W mojej pracy zależy mi zarówno na jak najlepszych efektach nauczania, jak i miłej, przyjaznej atmosferze zajęć oraz indywidualnym podejściu do każdego Ucznia.

Zapraszam do kontaktu. :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.