Katarzyna Małgorzata Proporczyk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online

Katarzyna Małgorzata Proporczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/512 opinii
Dla użytkownika Katarzyna Małgorzata Proporczyk

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich dwóch najlepszych uczelni w Polsce Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam trzy kierunki studiów:

- pedagogikę

- psychologię

- socjologię

Oraz studia podyplomowe z zakresu HR i PR.Każdą pracę obroniłam na ocenę bdb, obecnie piszę doktorat z zakresu nauk humanistycznych.Pracuję w instytucie badawczym w centrum polski oraz udzielam korepetycji bezpośrednich i on-lineJestem elokwentna i oczytaną osobą i z pewnością pomogę w rozwiązaniu Twojego naukowego problemu.Można kontaktować się ze mną mailowo: societefr@gmail.com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

współpraca układała się tak jak ustaliłyśmy., wg dat i cen. Wszystko ok.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Terminowa, solidna i rzetelna pomoc. Polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Konkretne warunki współpracy, lubię jak jasno ustalone jest co i jak a Gosia właśnie taka jest. Terminy utrzymane zgodnie z wytycznymi. Fajne, że jest zawsze klika propozycji płatności za usługę w zależności od czasu realizacji. Nie spotkałam wcześniej się z czymś takim a to wielki plus. Skorzystam z pomocy Gosi przy kolejnym projekcie.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Bardzo konkretnie - może nie najtaniej ale za to solidnie. Można skorzystać.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Polecam, wszystko tak jak ustaliłyśmy - pomoc przy metodologii - projekt wysoko oceniony. Jestem zadowolona - wrócę z następnymi zadaniami.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Przeczytałam komentarze i miałam mieszane uczucia - ale na szczęście się zdecydowałam. Nie wpłacałam pieniędzy w ciemno - warunki były jasne i klarowne. Wszystko na czas - praca obroniona - ocena za pracę bardzo dobra. Przeszła przez antyplagiat bez problemu. Kontakt super - odpowiedź na każdą wiadomość. Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Gdybym mogła dałabym więcej gwiazdek - ale nie mam jak. Nikt nie chciał się podjąć mojego tematu. Był on trudny i dramatycznie mało czasu. Przeczytałam negatywne komentarze ale w końcu napisałam do Kasi... i bardzo się cieszę że to zrobiłam. Mimo krótkiego terminu praca lepsza niż przypuszczałam, warunki jasne i wszystko na czas. Polecam i dzięki.

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Dziwią mnie negatywne opinie, jasne warunki - pierwszy raz zdarzyło mi się że ktoś tak jasno wskazał warunki współpracy. Kasia uratowała mi obronę mimo prawie niemożliwego terminu oddania pracy. Gorąco polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Jestem bardzo zadowolona z współpracy. Wszystko na czas, rzetelnie i praca wysoko oceniona. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 maja 2016

Obiecuje , ustala termin napisania, puszcza ściemy typu "jestem w trakcie dopracowywania tekstu" albo "jutro odbieram książki potrzebne do Pani pracy" i... koniec. Może zbyt wymagający temat jak dla tej pani, ale wystarczy napisać, że się czegoś nie podejmie. Tak czy siak, kobieta będzie kręcić wałki dalej, pod tym czy innym pseudonimem i mailem. Piszcie sami, szkoda waszych płonnych nadziei i nie daj Boże pieniędzy .

Katarzyna Małgorzata Proporczyk

Pozostawiam bez komentarza, jeśli Pani nie rozumie że nie chce z Panią współpracować - to już Pani problem. Ktoś tu ciężko przyjmuje odmowę - i o jakich pieniądzach Pani pisze - jak ja nigdy nie biorę przedpłat??? Coś się Pani nie udało... Pani Olu, której konto usunęła administracja zamiast pisać wszystkim którzy nie chcą z Panią pracować negatywy - proponuje może się pouczyć.

avatar
Beata K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Polecam współpracę z Panią Kasią. Pomogła mi przy wielu pracach i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Bez pomocy Pani Kasi moje prace nie były by tak wysoko oceniane.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 stycznia 2016

Brak szacunku! Pani ta najpierw obiecała, że pomoże a potem ZAMIKŁA NA WIECZNOŚĆ! Przyzwoitość wymagałaby jakiejkolwiek odpowiedzi na moje powtórne maile i smsy. Z tego względu nie jest dla mnie osobą wiarygodną. Aż strach pomyśleć, gdybym wpłaciła pieniądze i zero odzewu!

Katarzyna Małgorzata Proporczyk

Jeśli ktoś mnie prosi o pomoc, która ma polegać na pisaniu za drugą osobę egzaminów - to tak jak w opisie nie odpisuje na takie wiadomości. Więc czemu się Pani dziwi że nie odpisuje na maile i wiadomości! Jak raz wyraźnie napisałam Pani że nie chce mieć z taką osobą kontaktu. Ja udzielam korepetycji i pomagam przy tworzeniu prac. A nie zdaje egzaminów za Panienki które zamiast się uczyć szlajają się po imprezach a potem o 3 nad ranem wydzwaniają pijane do ludzi. Z taka osobą nie chce mieć nic wspólnego a tym bardziej nie chce żadnych pieniędzy. I proszę mi nie pisać o szacunku bo Pani nie zna znaczenia tego słowa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.