Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Wrocław
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

!!!  Odpowiadam na maile w ciągu max 30 minut !!!                  
              !!! Szybko, tanio i solidnie !!!     

   Proszę o bezpośredni kontakt mailowy. Poważna pomoc w przygotowaniu do dyplomów, prac licencjackich i magisterskich, esejów, zaliczeń, prezentacji i innych sprawdzianów edukacyjnych. Pomoc w redagowaniu i korekcie prac, projektów oraz prezentacji - w tym pomoc merytoryczna, językowa, stylistyczna, edytorska, sprawdzenie poprawności, uzupełnienie bibliografii, doradztwo w przygotowaniu metodologii, przedstawieniu wyników badań własnych, konstruowaniu narzędzi badawczych, zbieraniu materiałów oraz sporządzaniu planu.     W tym, co robię, jestem profesjonalistką. Uczniom i studentom pomagam już od wielu lat, mam ogromne doświadczenie w redagowaniu i nauczaniu. Gwarantuję dyskrecję – nikt nie dowie się, że prosiłeś/prosiłaś mnie o pomoc.W miłej atmosferze poradzimy sobie z każdym edukacyjnym problemem!   
      Jestem doktorem nauk ekonomicznych i społecznych. Mam obszerną wiedzę z wielu dziedzin nauki, więc jestem w stanie pomóc w praktycznie każdej dziedziny. Jestem również molem książkowym wiec nie trzeba martwić się o bibliografie, gdyż posiadam ogrom tytułów polskich jak i zagranicznych w swojej bibliotece. 
 
    Chętnie pomogę w takich dziedzinach jak: marketing, ekonomia, matematyka, psychologia, pedagogiki, socjologii, etyka biznesu i inne.     
        Wyrózniają mnie terminowosć , rzetelność oraz niska cena. Ogłoszenie stale aktualne. 
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1984 - 06.1993
uniwersytet warszawski
Doktor
ekonomia
10.1991 - 06.2003
uniwersytet warszawski
Doktor
nauki społeczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 lutego 2019

Nie wywiązała się z umowy, zabrała pieniądze i nie odpowiada na maile.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.