Paweł Półtorak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Witam!
Zapraszam na lekcje gry na gitarze klasycznej - poziom w zależności od umiejętności ucznia. Oferuję naukę od podstaw oraz na poziomie zaawansowanym. Nauczam gry muzyki klasycznej.
Przy nauce muzyki klasycznej zwracam uwagę na prawidłowe ułożenie aparatu dłoni i prezentuję uczniowi również inne techniki gry na gitarze. W zależnosci od poziomu zaawansowania przygotuje ucznia do egzaminów do szkoły muzycznej na pierwszy lub drugi stopień. Coś o mnie – muzyką zajmuję się od około 10 lat, jestem laureatem wielu konkursów gitarowych rangi od wojewódzkich po międzynarodowe. Udzielam lekcji gitary prywatnie oraz w Domu Kultury.

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.