Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Milanówek (Dojazd gratis)
Grodzisk Mazowiecki (Dojazd gratis)
Brwinów (Dojazd gratis)
Pruszków
Podkowa Leśna
Komorów
Owczarnia

Jarosław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Jarosław

O mnie

Ukończyłem liceum ogólnokształcące przy ul. Piasta 14 w Milanówku, klasa z rozszerzoną matematyką, fizyką i informatyką, a także wybrałem tam naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Posiadam tytuł inżynierski, potwierdzony dyplomem Politechniki Warszawskiej z wynikiem bardzo dobrym na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, o profilu technologii informatycznych oraz specjalności "jakość i informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem".

Kontynuując naukę na Politechnice Warszawskiej, uzyskałem w 2018 roku tytuł magistra inżyniera na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, o specjalizacji "przedsiębiorstwo na rynkach międzynarodowych". Studia dzienne zakończyłem z wynikiem celującym, czyli najwyższym możliwym, zaś mój dyplom został wyróżniony.

Aktywnie nauczam od roku 2010, wspólnie osiągnęliśmy wiele sukcesów z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Jestem zdania, że korepetycje, to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także zachęcenie i pokazanie, że przedmiot jest ciekawy, przełamanie własnych barier i oporów oraz przede wszystkim miła atmosfera, której nie zawsze da się zapewnić w szkole. Gorąco zapraszam do opinii od Uczniów poniżej. Myślę, że są one najlepszą referencją, zaś większość moich zleceń pochodzi właśnie z polecenia.

Posiadam certyfikaty B2 (First Certificate in English) oraz C1 (Certificate in Advanced English) z języka angielskiego, a także planuję naukę i przystąpienie do Business English Certificate Vantage/Higher.

Dysponuję własnym autem, także zawsze jest możliwość dojazdu do Ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Liceum ogólnokształcące przy ul. Piasta 14 w Milanówku
Klasa z rozszerzoną fizyką, matematyką i informatyką + język angielski na poziomie zaawansowanym
10.2012 - 10.2018
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
Kursy i szkolenia
02.2013
Język angielski - Certyfikat B2 (First Certificate in English)
05.2013
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania ciągłością działania ISO 22301:2012
11.2014
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością ISO 9001
05.2015
Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
01.2016
Język angielski - Certyfikat C1 (Certificate in Advanced English)
12.2016
Szkolenie - zarządzanie zespołem (Grupa Eurocash)
10.2018
Politechnika Warszawska, mgr inż. - dyplom wyróżniony
Doświadczenie
11.2010 - aktualnie
Prywatne zajęcia edukacyjne (korepetycje)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Współpraca z Panem Jarosławem od roku odbywała się wzorowo. Serdecznie polecam, oceny mojej córki z matematyki oraz fizyki znacząco się poprawił. Jestem zadowolony z rezultatów jak i kontaktu z p. Jarosławem. Polecem

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Serdecznie polecam korepetycje z p. Jarkiem, super podejście do ucznia - moja córka miała zajęcia z angielskiego i była naprawdę zadowolona, nie mogła się doczekać kolejnych zajęć, a i poprawa w wynikach znaczna :) naprawdę duża wiedza i profesjonalne podejście, polecam raz jeszcze :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Gorąco polecam korepetycje Pana Jarosława z matematyki i fizyki ponieważ nasz syn zaczął uczęszczać do szkoly na w/w zajęcia bez stresu i obaw. Zastał dobrze przygotowany do egzaminu gimnazjalnego, miał dużo ćwiczeń dzięki czemu czuł się pewnie również na zajeciach.Współpracę z bardzo cierpliwym Panem Jarosławem, bedziemy zawsze polecać.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2016

Współpraca od 2 lat układa się idealnie, matematyka i fizyka na najwyższym poziomie w przystępny sposób, co widać po ocenach.
Uśmiech na twarzy syna po sprawdzianie z matematyki w LO napisanym na 96% - bezcenne :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2016

Duża wiedza i miłe zajęcia bez męczarni, polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2015

Jarek jest naprawdę świetnym korepetytorem, fizyka i matma będące do tej pory moją zmorą - stały się ulubionymi przedmiotami! Jarek nie tylko wytłumaczył mi bieżący materiał, ale i nadrobił zaległości z kilku lat. Na świadectwie z matematyki widnieje 4, a z fizyki 5. Nie dość, że Jarek ma ogromną wiedzę ze ścisłych przedmiotów, to jeszcze potrafi ją klarownie, jasno przekazać, nawet wyjątkowo opornemu uczniowi. Polecam Jarka każdemu z czystym sumieniem! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 sierpnia 2014

Syn nie zaliczył poprawki z angielskiego. Ja oceniam po efektach, a tych zabrakło. Mimo wielu obietnic.

Jarosław (Politechnika Warszawska, inż.)

Witam serdecznie. Poproszę o imię Syna, gdyż nie pamiętam, aby któryś z moich Uczniów nie zaliczył jakiejkolwiekt poprawki, tym bardziej nie miałem żadnego Ucznia zagrożonego poprawką z języka angielskiego, - wygląda mi to na działanie konkurencji, jak to w Internecie - jesteśmy "anonimowi" :)
Pozdrawiam i życzę sukcesów w tego typu działaniach, na pewno świadczą o zaniepokojeniu "niedoborem" Uczniów, a więc jeszcze raz sukcesów i mam nadzieje, że to się w Pana pracy zmieni :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

MATURA ZDANA NA 74% MATEMATYKA!!! ;-D Gdyby tacy nauczyciele byli w szkole, nie potrzeba byłoby korepetycji ;- )

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2014

Całkowita satysfakcja. Wreszcie jeden nauczyciel do wszystkich przedmiotów, z jakimi córka miała problem i oczywiście oceny w górę. Serdecznie pozdrawiam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2014

Z Panem Jarosławem korepetycje miałem przez 6 miesięcy i nie mogę powiedzieć złego słowa - punktualnie, fachowo, klarownie tłumaczy to, czego człowiek nie rozumie. :) Śmiało polecam.

avatar
krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2014

komentarz: dobre korki, zaliczylem poprawke z matmy bez problemu i to na 4, pozdr.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Polecam korepetycje u Jarka! 100% zadowolenia, fachowe podejście do ucznia, profesjonalnie, jasno, rzeczowo.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2013

Jestem w 100% zadowolona z lekcji z Panem Jarkiem, dzięki Niemu zaliczyłam egzamin z matematyki na studiach. Wcześniej w liceum też brałam korepetycje, jednak to, co wyróżnia Pana Jarka, to świetna atmosfera i zupełnie inny sposób tłumaczenia zadań, dzięki czemu matematyka staję się o wiele prostsza

avatar
Marta P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Pan Jarosław jest świetnym nauczycielem, pomógł mojej córce Asi (4kl. podst.) przełamać opory językowe, jeśli chodzi o angielski i zaczęła dostawać 4 z matematyki! Jestem bardzo zadowolona, z pewnością w następnej klasie będziemy kontynuować wspólną naukę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2013

Polecam Pana Jarka ponieważ w prosty i jasny sposób wytłumaczył mi zadania z Matematyki. Gorąco Polecam!!!

avatar
Glacia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2013

Pan Jarek jest wspaniałym korepetytorem! Doskonale wytłumaczył mi wszystkie niejasności z fizyki i dzięki niemu dostaję 4 i 5 ze sprawdzianów! :D Gorąco polecam!! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.