Filip Waśniewski

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 90 min

Filip Waśniewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich uczniów chcących bardzo dobrze zdać maturę z chemii, by dostać się na wymarzone studia .

Jestem studentem III roku medycyny w Poznaniu i już od drugiej klasy liceum udzielam korepetycji . Na studia dostałem się bez rekrutacji - w 2 klasie liceum zostałem laureatem 9. miejsca 63. Olimpiady Chemicznej . Poza tym w gimnazjum zdobyłem tytuły Laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego i Matematycznego oraz finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, a w liceum uzyskałem dyplom DSD II z języka niemieckiego, tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i samodzielnie się przygotowując  zdałem maturę z matematyki rozszerzonej na poziomie 98 centylu (więc z matematycznymi zadaniami na chemii tym bardziej nie mam problemów!).

Oferuję kompleksowe przygotowanie do matury zarówno dla osób dopiero zaczynających naukę chemii na poziomie rozszerzonym, jak i bezpośrednie przygotowanie do matury. Mogę również pomagać w zrozumieniu materiału przerabianego na bieżąco na lekcjach, czy powtarzać ostatnio przerabiany materiał pod kątem kartkówek i sprawdzianów.

Nie mam żadnego narzuconego toku zajęć, ponieważ dobieram go bezpośrednio do Waszych potrzeb - ustalimy go na 1. zajęciach .

Cena :
- 90 minut - 100 zł

Miejsce:
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, preferuję udzielanie korepetycji online poprzez spotkania na Skype . Posiadam tablet graficzny, więc w trakcie zajęć "na żywo" przedstawiam przerabiany materiał (pisanie zadań z rozwiązaniami, opisywanie tematów i ich najważniejszych punktów itd.)

Zależnie od zajęć w trakcie roku akademickiego, korepetycji udzielać mogę również w mieście. Najbardziej odpowiada mi Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (znajduję się w jej pobliżu przez większość czasu w tygodniu, przez co nie byłoby problemów z ustaleniem terminu), ale mogę również w innych miejscach w centrum miasta. 

Zapraszam do kontaktu przez telefon jak i przez Facebooka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

W liceum w drugiej klasie Pan od chemii bardzo szybko realizował program. Na tyle szybko, że totalnie się pogubiłem i nic nie rozumiem. Zgłosiłem się wtedy do Filipa, który ze stoickim spokojem, krok po kroku wszystko mi zaczął tłumaczyć, poszerzając dodatkowo moją wiedzę oraz przypominając poprzednie działy z dziedziny chemii.
Po niedługim czasie intensywnej pracy z Filipem udało mi się dostać na Weterynarię w Poznaniu - czyli mój wymarzony kierunek.
Serdecznie polecam - w tej cenie nie znajdzie się nikt bardziej kompetentny!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

W pierwszej klasie liceum miałem spore problemy w zakresie nauk ścisłych jednak dzięki pomocy Filipa nauczyłem się systemowo podchodzić do rozwiązywanych zadań. Jego wiedza matematyczna pozwoliła mi na dojście do rzemieślniczej wprawy przy zadaniach obliczeniowych z fizyki i chemii

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

W zeszłym roku zgłosiłem się do Filipa, bo miałem kłopoty z zadaniami obliczeniowymi (albo wybierałem złą metodę, albo gubiłem się gdzieś po drodze). Filip rozpisywał mi każde zadanie, które zrobiłem błędnie i dzięki temu zdałem maturę z chemii na 90%. Teraz zaczynam studia na kierunku lekarskim w Poznaniu.
Dziękuję za pomoc w zdaniu matury :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.