Filip Waśniewski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań

Filip Waśniewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Filip Waśniewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

W liceum w drugiej klasie Pan od chemii bardzo szybko realizował program. Na tyle szybko, że totalnie się pogubiłem i nic nie rozumiem. Zgłosiłem się wtedy do Filipa, który ze stoickim spokojem, krok po kroku wszystko mi zaczął tłumaczyć, poszerzając dodatkowo moją wiedzę oraz przypominając poprzednie działy z dziedziny chemii.
Po niedługim czasie intensywnej pracy z Filipem udało mi się dostać na Weterynarię w Poznaniu - czyli mój wymarzony kierunek.
Serdecznie polecam - w tej cenie nie znajdzie się nikt bardziej kompetentny!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

W pierwszej klasie liceum miałem spore problemy w zakresie nauk ścisłych jednak dzięki pomocy Filipa nauczyłem się systemowo podchodzić do rozwiązywanych zadań. Jego wiedza matematyczna pozwoliła mi na dojście do rzemieślniczej wprawy przy zadaniach obliczeniowych z fizyki i chemii

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

W zeszłym roku zgłosiłem się do Filipa, bo miałem kłopoty z zadaniami obliczeniowymi (albo wybierałem złą metodę, albo gubiłem się gdzieś po drodze). Filip rozpisywał mi każde zadanie, które zrobiłem błędnie i dzięki temu zdałem maturę z chemii na 90%. Teraz zaczynam studia na kierunku lekarskim w Poznaniu.
Dziękuję za pomoc w zdaniu matury :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.