Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Nowy Sącz
Jazowsko
Łącko

O mnie

Politolog, pedagog-nauczyciel, który chętnie pomoże w nauce WOSu, historii, a także udzieli pomocy studentom politologii.Magister, którego praca dyplomowa została wyróżniona.Nauka ze mną na pewno nie będzie czasem straconym, a efekty będą zauważalne w krótkim okresie czasu. Nauka nie musi być trudna, trzeba tylko znaleźć nauczyciela z powołania. Jeśli takiego szukasz, to świetnie trafiłeś!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.