Paulina Mazurkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć :) Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Od ponad 8 lat gram na gitarze, a od około 3 lat nauczam. Pokażę Ci nie tylko jak poprawnie trzymać gitarę, czytać akordy czy zagrać ulubiony utwór, ale także pokażę, jak zabłysnąć na rodzinnej imprezie śpiewając i grając na 70-te urodziny Babci - "Sto lat", na imieninach u wujka "Przez Twe oczy zielone", a z dziewczyną/chłopakiem przy ognisku "Zawsze tam gdzie ty". Posiadam w domu kilka gitar, abyś na początek mógł się nią oswoić. Szczegóły mailowo lub telefonicznie. 
Gitary w dłoń!

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 22:00
Wtorek18:00 - 22:00
Środa18:00 - 22:00
Czwartek18:00 - 22:00
Piątek18:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.