Paulina Mazurkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław

O mnie

Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jako animator. Od kilku lat uczę gry na gitarze uczniów szkół podstawowych. Mam możliwość prowadzenia zajęć w domu (Nadodrze) lub u ucznia. Więcej szczegółów mailowo lub telefonicznie :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.