Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Lublin (Czechów)

Opis ogłoszenia

Jestem emerytowaną nauczycielką, byłam egzaminatorem OKE. . Lubię uczyć przez rozmowę, moi uczniowie osiągają postawione sobie cele.Jeśli chcesz lub musisz poprawiać pisemny egzamin z j.polskiego, czekam na Ciebie, pomogę. Wiem też, jak przebiegać będzie nowa matura 2019. Pomagam również obcokrajowcom w opanowaniu j. polskiego oraz absolwentom róznych kierunków studiów w stylistycznym szlifowaniu prac dyplomowych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2018 - aktualnie
UMCS Lublin
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Gorąco polecam panią Ewę. Jest szalenie miłą, otwartą, ciepłą i interesującą osobą. A przede wszystkim wspaniałym nauczycielem. Potrafi zarazić uczniów swoją pasją do literatury i nie tylko. Wyczekiwało się każdej lekcji i przychodziło się na nią z szerokim uśmiechem. Dzięki pani Ewie nauczyłem się błyskawicznie odnajdywać wszelkie motywy w literaturze ale także w wielu filmach co wielokrotnie na lekcji przynosiło korzyści. Dzięki tym korepetycjom przestałem się aż tak bać matury ustnej z polskiego (a zwłaszcza zadań tzw. językowych). Także serdecznie wszystkim polecam

Ewa Gębala

Jasiu, dziękuję za tę opinię. Najważniejsza jest zawsze chęć i chłonność ucznia. Było mi bardzo miło z Tobą pracować.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Polecam panią Ewę. Najlepszą rekomendacją będzie to, że po zaledwie paru spotkaniach, oceny syna z polskiego podwyższyły się o 1,5 oceny. Świetne podjęcie do ucznia i elastyczność w lekcjach.

Ewa Gębala

Bardzo dziękuję.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

W dużej mierze dzięki Pani Ewie zdałem rozszerzoną maturę na 95%. Korepetycje zawsze były bardzo ciekawe i rozwijały mnie nie tylko jako ucznia, ale i człowieka. Pani Ewa jest zdecydowanie najlepszą nauczycielką j.polskiego jaką kiedykolwiek miałem. Już brakuje mi tych korepetycji... Każdemu zdecydowanie polecam!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Na te korepetycje czeka się cały tydzień! Pani Ewa jest szalenje interesującą osobą , która umie zarazić ucznia swoją pasją do literatury i języka polskiego. Umiała mnie skutecznie do nauki, o czym świadczy mój wynik z tegorocznej matury rozszerzonej - 95%. Dziękuję serdecznie za pomoc i z całego serca polecam korepetytora!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

polecam z całego serca! miła atmosfera i ciekawe zajęcia:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Chciałabym bardzo podziękować pani za poświęcony czas na przygotowanie mnie do matury. Uważam, że zajęcia były bardzo ciekawe a przede wszystkim była świetna atmosfera. Gorąco polecam.

Ewa Gębala

Dziękuję, życzę powodzenia w dalszej edukacji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.