Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online

Ewa Gębala

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Ewa Gębala

O mnie

Jestem emerytowaną nauczycielką z długim stażem pracy w szkole oraz jako korepetytor. pomagałam i pomagam uczniom na wszystkich poziomach edukacji oraz studentom i innym dorosłym, którzy chcieli doskonalić umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej. Wiele lat byłam egzaminatorem egzaminów obowiązujących w naszym szkolnictwie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2018 - aktualnie
UMCS Lublin
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Współpraca Adama z panią Ewą rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. Pani Ewa prowadziła zajęcia z synem, który uczy się w domu (edukacja domowa) - klasa VIII. Zajęcia odbywały się online raz w tygodniu przez 60 minut.
Po 9 miesiącach regularnej pracy z panią Ewą syn zdał egzamin klasyfikacyjny (pisemny i ustny) na ocenę bardzo dobrą:). W czasie trwania egzaminu Adaś otrzymał pochwałę nauczyciela za płynne i rzeczowe odpowiedzi.
Dodam, że dotychczasowa ocena z języka polskiego to ocena dobra.
Syn nie przepadał za językiem polskim. Od momentu zajęć z panią Ewą jego stosunek zmienił się, twierdził że język polski jest "całkiem, całkiem" - cokolwiek to znaczy. Bardzo cenił sobie tę współpracę.
Za istotne uważam, że bezproblemowo udało się na początku ustalić z panią Ewą termin zajęć, czas trwania, zakres materiału, no i oczywiście zadowalającą cenę i sposób płatności. Już w pierwszej rozmowie telefonicznej dało się wyczuć świetne podejście do ucznia i do uczenia w ogóle.
Zajęcia odbywały się regularnie.
Dziękuję i gorąco, gorąco polecam:)

Ewa Gębala

Bardzo dziękuję za tak dobrą ocenę i tyle miłych słów. "Do tanga trzeba dwojga", jeśli uczeń chce współpracować, to wszystko się udaje. Najważniejsza jest otwartość i sygnalizowanie swoich potrzeb. Życzę Adamowi wiele satysfakcji z edukacji.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Gorąco polecam panią Ewę. Jest szalenie miłą, otwartą, ciepłą i interesującą osobą. A przede wszystkim wspaniałym nauczycielem. Potrafi zarazić uczniów swoją pasją do literatury i nie tylko. Wyczekiwało się każdej lekcji i przychodziło się na nią z szerokim uśmiechem. Dzięki pani Ewie nauczyłem się błyskawicznie odnajdywać wszelkie motywy w literaturze ale także w wielu filmach co wielokrotnie na lekcji przynosiło korzyści. Dzięki tym korepetycjom przestałem się aż tak bać matury ustnej z polskiego (a zwłaszcza zadań tzw. językowych). Także serdecznie wszystkim polecam

Ewa Gębala

Jasiu, dziękuję za tę opinię. Najważniejsza jest zawsze chęć i chłonność ucznia. Było mi bardzo miło z Tobą pracować.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Polecam panią Ewę. Najlepszą rekomendacją będzie to, że po zaledwie paru spotkaniach, oceny syna z polskiego podwyższyły się o 1,5 oceny. Świetne podjęcie do ucznia i elastyczność w lekcjach.

Ewa Gębala

Bardzo dziękuję.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

W dużej mierze dzięki Pani Ewie zdałem rozszerzoną maturę na 95%. Korepetycje zawsze były bardzo ciekawe i rozwijały mnie nie tylko jako ucznia, ale i człowieka. Pani Ewa jest zdecydowanie najlepszą nauczycielką j.polskiego jaką kiedykolwiek miałem. Już brakuje mi tych korepetycji... Każdemu zdecydowanie polecam!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Na te korepetycje czeka się cały tydzień! Pani Ewa jest szalenje interesującą osobą , która umie zarazić ucznia swoją pasją do literatury i języka polskiego. Umiała mnie skutecznie do nauki, o czym świadczy mój wynik z tegorocznej matury rozszerzonej - 95%. Dziękuję serdecznie za pomoc i z całego serca polecam korepetytora!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

polecam z całego serca! miła atmosfera i ciekawe zajęcia:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Chciałabym bardzo podziękować pani za poświęcony czas na przygotowanie mnie do matury. Uważam, że zajęcia były bardzo ciekawe a przede wszystkim była świetna atmosfera. Gorąco polecam.

Ewa Gębala

Dziękuję, życzę powodzenia w dalszej edukacji.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.