Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Warszawa

Opis ogłoszenia

Hejka :)
O MNIE: Zwieńczeniem mojego poprzedniego etapu kształcenia było świadectwo z wyróżnieniem. Obecnie jestem studentką II roku inżynierki i pracownikiem uczelni technicznej.

Na poziomie początkowych lat szkoły wyższej udzielę korepetycji, rozwiążę/sprawdzę zadania, przygotuję do kolokwium… generalnie postaram się pomóc zależnie od potrzeb. Podejmę się współpracy zarówno jednorazowej, jak i regularnej.

Zachęcam do kontaktu (nawet na ostatnią chwilę, zawsze warto próbować)! Pewnie się dogadamy ;)

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.