Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Lublin (Sławin)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Witraż20 / 45 min

Pola

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z malarstwa, rysunku i malowania na szkle metodą witrażową. Zajęcia dla dzieci i dorosłych w małych grupach lub indywidualne. Zapewniamy miłą atmosferę i indywidualne podejście. Mieścimy się na drugiej górze Sławinkowskiej. U nas zaczniesz przygodę z malarstwem i rozwiniesz swoje umiejętności. Kontakt 791434450 Na zajęcia zapraszam od poniedziałku do soboty.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.