Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Poznań

Pola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Pola

O mnie

Jestem absolwentką Royal Northern College of Music w Manchesterze (Wlk. Brytania) w klasie fletu Wissama Boustany, Jennifer Bausor i Joshua Batty oraz fletu piccolo Jennifer Hutchinson. Uczelnię ukończyłam z najwyższym wyróżnieniem First Class Honours w 2017 roku. Będąc jeszcze w Polsce uczestniczyłam w wielu konkursach fletowych oraz konkursach muzyki kameralnej zdobywając wyróżnienia, m.in. we Wrocławiu, Sochaczewie, Szczecinku i Cieszynie. Występowałam jako solistka z Orkiestrą Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie oraz gościnnie z Orkiestrą Opery na Zamku w Szczecinie. Studiując w Anglii miałam okazję występować na wielu scenach w Manchesterze i pobierać nauki na licznych kursach mistrzowskich u flecistów takich jak Rachel Brown, Michael Cox, czy Richard Davis. Aktualnie mieszkam i uczę w Poznaniu.

Oferuję lekcje gry na flecie poprzecznym, kształcenia słuchu oraz pomoc w przygotowaniach do egzaminów wstępnych na uczelnie muzyczne (jak i w procesie aplikacji na studia zagraniczne), jak również do szkół muzycznych I i II stopnia. W przypadku uczniów początkujących, oferuję możliwość wypożyczenia fletu.

Zapraszam :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 06.2008
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. T. Szeligowskiego w Szczecinie
Flet
09.2008 - 09.2013
Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie
Flet
09.2013 - 07.2017
Royal Northern College of Music, Manchester (Wielka Brytania)
Licencjat
Bachelor of Music - Performance
Kursy i szkolenia
07.2009
Ventus Optimus
07.2011
Scottish International Flute Summer School
07.2012
Scottish International Flute Summer School
Doświadczenie
08.2015 - 05.2016
St. Chrysostoms Primary School, Manchester / Olympias Foundation
07.2019 - aktualnie
Orkiestra "Operacja Muzyka"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Lekcje z Polą to dla mojej córki czysta przyjemność. Pola jest osobą bardzo rzetelną, zaangażowaną i sympatyczną. Umiejętnie buduje relacje z uczniem i doskonale przekazuje umiejętność gry. Pola ma z naszej strony 100% rekomendację!

Pola

Bardzo dziękuję! :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Naprawdę rzadko spotyka się tak wspaniałe połączenie profesjonalizmu z jednoczesnym zaangażowaniem w lekcje . Poza tym Pani Pola ma fantastyczne podjescie do dzieci i potrafi dostrzec w każdym talent.

Pola

Dziękuję! :) Pozdrawiam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.