Grzegorz Radwan

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wadowice
Andrychów
Kalwaria Zebrzydowska
Sucha Beskidzka

Opis ogłoszenia

Witam!
Szukasz kogoś, kto pomoże Ci poprawić Twoje wyniki w nauce? A może kogoś, kto pomoże Ci dosięgnąć każdego punktu na egzaminie szóstoklasisty albo maturze z niemieckiego? Zgłoś się do kogoś, komu się powiodło!
Sam pisałem maturę w tym roku, więc po świeżych doświadczeniach i wiedzy będę w stanie pomóc Ci z najbardziej palącymi kwestiami! Razem wyłuszczymy Twoje atuty i pomożemy podratować to, co uważasz za problem. Damy radę!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.