Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Szczecinek
Architektura100 / 60 min

Przemek

Opis ogłoszenia

Witaj,
jeśli chcesz nauczyć się projektowania wnętrz, jeśli planujesz iść na studia wnętrzarskie lub architektoniczne, to są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Wiedza i nabyte umiejętności pozwolą Ci zacząć samodzielne projektowanie lub dadzą Ci niebywały bonus przed zajęciami akademickimi.

W zależności od zakresu nauczanie obejmuje moduły:
- inwentaryzacja architektoniczna
- projektowanie koncepcyjne
- naukę programów projektowych
- naukę programów do wizualizacji
- wykonanie kompletnego projektu technicznego
- druk i prezentacja

Zajęcia mogą być rozszerzone o:
- zasady kompozycji
- przedmiary i wyceny
- umowy i prowizje
- podstawowe normy i przepisy w projektowaniu

       Jestem z wykształcenia architektem, mam w swoim port folio projektowanie wnętrz, architektoniczne i doświadczenie w wykonawstwie. Prowadziłem szkolenia z obsługi programów dla dużych grup jak i indywidualne zajęcia dla architektów i projektantów. Posiadam praktyczną i kompleksową wiedzę, którą chętnie się podzielę. Na zajęciach skupiamy się na najbardziej istotnych i efektywnych elementach. Mam pedagogiczne podejście i dużą cierpliwość :)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.