Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 60 / 60 min

Piotrek

Opis ogłoszenia

Nie jestem Twoim nauczycielem. Jestem Twoim przyjacielem w ‘konfrontacji’ z nauczycielem (szkolnym) :) 

A przekładając moje motto na język bardziej praktyczny:

Cześć! Oferuję pomoc w nauce języka niemieckiego, ale również języka angielskiego i przedmiotów humanistycznych (historii, WOS-u, jezyka polskiego…).

Przez kilkanaście lat mieszkałem za granicą, gdzie rozwijałem swoje doświadczenie szkolne i akademickie. Pracuję nie tylko jako nauczyciel akademicki, ale również nad własnymi badaniami źródłowymi. Do dziś na codzień pracuję w języku niemieckim (i angielskim). Stąd moje solidne doświadczenie, nie tylko w realnym kontakcie z językiem niemieckim (i angielskim), ale również z gramatyką oraz w pisaniu esejów, wypracowań itp.

Posiadam certykaty językowe: TestDaF (j.niem.) i IELTS (j.ang.).

Pomagam ponadto w nauce historii, WOS-u i języka polskiego. Tymi przedmiotami również zajmuję lub zajmowałem się naukowo, również z ogromną pasją, którą chętnie zarażam innych :) Oferuję tu nieszablonowe podejście: umiejętność tłumaczenia zagadnień, która wykracza poza definicje podręcznikowe, a często także poza rutynowe praktyki nauczycieli. Owe podejście mogę wytłumaczyć bardziej szczegółowo na pierwszym spotkaniu.

Moja pomoc jest zależna od Waszych oczekiwań. Może ona obejmować konwersacje, pomoc w odrabianiu lekcji, wspólne przerabianie tekstów, pracę z mapani (historia) itp. Mogę zadbać o Twój rozwój intelektualny! Mogę zadbać o Twoje dobre oceny!

Zajęcia indywidualne lub w grupach 2-3 osobowych (w drugim przypadku oczywiście znacznie taniej za osobę).

Podejście partnerskie. Nie bat zachęca do pracy, ale dobra atmosfera :)

Proponuję pierwsze spotkanie o charaktrze orientacyjnym (darmowe).

Proszę o kontakt przez ten portal.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.