Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
Komorów
Milanówek
Brwinów
Nadarzyn
Warszawa
Faktura VAT
Geografia100 / 60 min

Przemysław

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo.

Z przykrością informuję, że obecnie nie mam "stałych" wolnych terminów. Nie mogę się więc zobowiązać do współpracy długoterminowej.

Od kilkunastu lat jestem nauczycielem renomowanego warszawskiego liceum. Dojeżdżam do ucznia (na terenie pow. grodziskiego i pruszkowskiego przy min. 1.5 godz. gratis). Cierpliwie pomagam uczniom z zaległościami, w ramach edukacji domowej i przygotowującym się do matury z geografii i matematyki. Dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny lub Kartę Mieszkańca 3+ - 30% zniżki, dla posiadaczy Karty Mieszkańca 4+ oraz dla DK - 40% zniżki. Jeśli chcą Państwo obniżyć koszty, możliwe są spotkania w małych grupach (2 osoby w cenie jednej).Podana cena jest ceną brutto (z podatkiem). Na prośbę - wystawiam faktury (potrzebne w niektórych programach stypendialnych). Płatność może być realizowana także przelewem. Ze względu na zajęcia, nie zawsze mogę odebrać, proszę o cierpliwość - oddzwonię.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Przemysław
Os. Kopernika
05-827 Grodzisk Mazowiecki
NIP: 534-192-28-55

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet Warszawski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące
09.2004 - 06.2016
Gimnazjum
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.