Piotr Jędrasiak

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Bolesławiec
Legnica

Piotr Jędrasiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Piotr Jędrasiak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1991 - 06.1999
Szkoła podstawowa
nauka j.rosyjskiego w klasach 5-8
09.1999 - 06.2003
Liceum ogólnokształcące
nauka j.rosyjskiego w klasach 1-4
10.2004 - 07.2009
Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia rosyjska
12.2019 - aktualnie
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
nauczanie j.polskiego jako obcego i drugiego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych
Kursy i szkolenia
08.2006
Kurs j.rosyjskiego dla obcokrajowców na Uniwersytecie im. A.Puszkina w Sankt-Petersburgu
07.2013
Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli
12.2019
Kurs Mindfulness dla nauczycieli i rodziców
Doświadczenie
09.2005 - aktualnie
Lekcje prywatne
01.2009 - 07.2010
USP Pharmacia Wrocław
08.2012 - 03.2013
Credit Agricole Wrocław
10.2012 - 12.2014
Centrum Rosyjskie
03.2013 - 12.2013
Mobilna Szkoła Językowa
09.2013 - 12.2013
UPS Wrocław
11.2013 - 06.2014
Allegro Group / Ceneo.pl
12.2013 - 12.2013
Zespół Szkół Nr 23 we Wrocławiu
04.2014 - 12.2014
Lorenz Bahlsen Polska
02.2018 - 03.2020
Ropla Sp. z o.o.
12.2019 - 03.2020
Szkoła Języka i Kultury Polskiej "Polonus"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Учитель владеет не только польским языком,но и Русским и английским,а это очень удобно.Занятия очень понравились,потому что проходят в интересном стиле.В игровом.За несколько занятий уровень языка поднялся.Это помогло при поступлениии в Гимназию.Я очень довольна этим учителем,рекомендую

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

Pan Piotr to nietuzinkowy nauczyciel, zawsze skrupulatnie przygotowany do zajęć. Pasjonat języka rosyjskiego z doświadczeniem w nauczaniu. Zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze, bezstresowo. Pan Piotr jest serdeczną, uprzejmą i taktowną osobą. Polecam wszystkim zainteresowanym nauką języka rosyjskiego. Aneta

avatar
Loba International
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2014

Szczerze polecamy zajęcia z Panem Piotrem. Jest zawsze doskonale do nich przygotowany, zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Szczególnie dziękujemy za elastyczność :) i nieskończone pokłady cierpliwości! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2014

Zajęcia z Panem Piotrem spełniają wszelkie moje oczekiwania. To nie jest zwykła, nudna nauka, to zawsze pełna humoru, ale i merytoryki podróż wgłąb Rosji ;-) Umiejętne dostosowanie materiału do moich możliwości w połączeniu z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i konsekwencją Pana Piotra sprawiają, że te przyjemne, zegarowe godziny wydawałoby się zwykłej rozmowy bardzo mocno poszerzają moje umiejętności językowe. Co warto podkreślić - dzieje się to niejako "mimochodem" i zupełnie bez stresu. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Na zjęcia z języka rosyjskiego uczęszczam w trybie indywidualnym już od prawie roku i nie będe ukrywał, ze jestem bardzo zadowolony zarówno z charakteru zajęć jak i z efektów jakie przynoszą. Prowadzący zajęcia zawsze przygotowuje ciekawe tematy a zajecia są prowadzone w taki sposób, że czas mija szybko acz efektywnie. I to przez SKYPE'a :)
Ćwiczenia pozwalają się "wygadać" jaki również poćwiczyć czytanie, słuchania oraz gramatykę. Gorąco polecam zwłaszcza, że jest możliwość prowadzenia zajęć prze SKYPE'a co dla mnie jako osoby przebywającej cały czas w Trójmiaście jest ogromną wygodą i oszczednością czasu :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Uczęszczam na zajęcia indywidualne już od ponad roku i jestem bardzo zadowolony zarówno z charakteru zajęć jak i z efektów jakie przynoszą. Nauczyciel przygotowuje zawsze ciekawe tematy i prowadzi zajęcia w taki sposób, że czas mija szybko acz efektywnie. Doceniam zwłaszcza różnorodność ćwiczeń, gdzie można się "wygadać", ale jest także sporo ćwiczeń z czytania, słuchania oraz gramatyki. Ponadto, co dla mnie istotne, nauczyciel jest elastyczny, dzięki czemu nigdy nie ma problemu ze znalezieniem odpowiedniego terminu na zajęcia. Gorąco polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Nauczyciel zawsze przygotowany do lekcji, z dużą wiedzą i doświadczeniem w nauce. Lekcje urozmaicone informacjami o kulturze rosyjskiej, zdjęciami, opowiadaniami. Wysoka kultura osobista nauczyciela i ciekawe materiały sprawiają, że na lekcje przychodzi się z ochotą.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Z Panem Piotrem współpracuję z przerwami już drugi rok. Przede wszystkim, jest to osoba bardzo solidna i punktualna. Zajęcia i przerabiany materiał jest dostosowany indywidualnie do ucznia, co stanowczo zachęca do zdobywania wiedzy. Bardzo podoba mi się, że zamiast standardowo podążać za wybranym podręcznikiem lekcje wzbogacane są materiałami z np. youtube czy rosyjskiej prasy. Oprócz znajomości języka rosyjskiego na lekcjach można też wiele dowiedzieć sie o samej Rosji i jej mieszkańcach. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Polecam lekcje z Piotrem, jest dobrze przygotowany do każdej lekcji, potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały dla każdego. Nigdy nie ma problemu z umówieniem lekcji - zawsze można liczyć na jego elastyczność w tej kwestii. Lekcje prowadzone są z namysłem i solidnie, polecam!

avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Piotr to jeden z najlepszych nauczycieli jakiego spotkalem w moim zyciu,a wierzcie mi z racji wieku i wykonywanego zawodu mialem okazje wspolpracy z niejednym.Material,ktory przerobilem z Piotrem w ciagu dwoch miesiecy pozwala mi na swobodna komunikcje w jezyku rosyjskim w jednej z najbardziej prestizowych stacji narciarskich we Francji,gzie jezyka rosyjskigo uzywam na codzien.Sami Rosjanie,gdy z nimi rozmawiam dziwia sie ,ze po tak krotkim czasie nauki jestem juz w stanie prowadzic konwersacje.
Polecam jak najbardziej wszystkim tym ktorzy chca zaczac uczyc sie lub doskonalic swoja wiedze na temat jezyka rosyjskiego.Ja tez kiedy wroce do kraju wezme korepetycje u Piotra w celu doskonalenia posiadanej juz wiedzy.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2014

Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić. Poważne podejście a do tego ciekawe i zróżnicowane lekcje. Możliwość ćwiczenia wszystkich aspektów nauki języka. Poza tym widac dużą chęć i wysiłek, żeby przekazać wiedzę co niewielu korepetytorów posiada. Polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2014

Świetnie prowadzone zajęcia, zawsze wzbogacone dodatkowymi, ciekawymi materiałami uzupełniającymi program podręcznika. Ogromnym atutem nauki z Piotrem jest jego dyspozycyjność w kwestii grafiku. Szczerze polecam!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2014

Bardzo dobry nauczyciel- podziwiam jego cierpliwosc i opanowanie. Elastyczny jesli chodzi o terminy oraz miejsca spotkań. Polecam każdemu naukę tego pięknego języka, a w szczególności polecam ją z Piotrem!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2013

Piotr jest urodzonym nauczycielem, idealnie dopasowuje się do potrzeb swoich uczniów a zajęcia prowadzone przez niego są zawsze ciekawe, wypełnione po brzegi wiedzą teoretyczną i praktyczną oraz zawsze kończące się owocnym rezultatem :-) Serdecznie polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2013

Piotrek jest świetnym korepetytorem. Doskonale dopasowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. Rekomenduję jego usługi każdemu zainteresowanemu nauką języka rosyjskiego.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2012

Korzystałem przez rok i polecam. Duża elastyczność w doborze tematyki, szersze podejście do zagadnień niż tylko to, co jest w książce czy na kserówce, spotkania w dobrej atmosferze. Zawsze mogłem liczyć na szybką, mailową konsultację.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.