NewtonTezBylUczniem

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Szczecinek
Warszawa
Płock
Radom
Piaseczno
Wyszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matematyka, dzięki prawdziwemu zrozumieniu materiału staje się po prostu łatwa, a to procentuje na przyszłość.Zapraszam zarówno osoby, które nie lubią lub nie rozumieją matematyki, jak i te, które chcą być zawsze na bieżąco, a nawet o jeden krok do przodu.1. Zarówno regularne wsparcie w nauce na bieżąco, jak i doraźna pomoc.2. Przerabianie materiału z wyprzedzeniem.3. Pomoc przy trudnościach.4. Przygotowanie do sprawdzianów, testów.5. Nadrabianie materiału po dłuższej nieobecności.6. Przygotowanie do MATURY 2019.Uczę głównie dzieci oraz młodzież gimnazjalną, ale także tych licealistów, dla których matematyka jest kulą u nogi.Rozumiem potrzeby rodziców i uczniów, starając się uszczęśliwić obie strony.Mój styl uczenia to:• Nauka poprzez głębokie zrozumienie materiału.• Jasne i logiczne sposoby rozwiązywania poszczególnych rodzajów zadań.• Lepsze oceny.• Konkretna praca w przyjaznej, luźnej atmosferze (uczniowe często po 2 godzinach pytają: O, to już?” )• Psychologiczne podejście.• Niekończąca się cierpliwość.MISJANiewłaściwe podejście nauczycieli w szkołach zbyt często zniechęca uczniów do nauki. Nierzadko powoduje u nich wręcz awersję do całego przedmiotu. Ja natomiast uczę w ciepłej i radośnie mobilizującej atmosferze. Lubię korepetycje i osoby, z którymi pracuję.Moją misją jest przywracanie wiary we własne zdolności oraz sprawianie, by uczeń dokładnie rozumiał matematykę i by dzięki temu jego samodzielna nauka stała się dla niego radosnym wyzwaniem, zamiast uciążliwą koniecznością. Tylko w ten sposób osiągniemy skuteczność na stałe, a uczeń automatycznie zacznie bardziej lubić przedmiot.Jestem praktykiem, nie teoretykiem. Nie uczę na pamięć sztywnych zasad, tylko logicznego myślenia i zrozumiałych, przydatnych metod (choć tabliczka mnożenia nauczona na pamięć oczywiście się przyda).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.