Krzysztof Tomasz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Gdańsk

Krzysztof Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Krzysztof Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Świetny korepetytor

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Korepetytor bardzo wyrozumiały, cierpliwy i sumienny.
Ciekawy sposób prowadzenia zajęć w sposób dostosowany do potrzeb ucznia w łatwy sposób do zrozumienia. Polecam każdemu te zajęcia kto chce się przygotować na egzamin zawodowy czy kolokwium.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Bardzo dobry korepetytor. Kompetentny, zaangażowany i miły.

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Korepetytor, który nie spocznie dopuki wszystkiego nie zrozumiesz:)
Miła i bardzo przyjazna atmosfera bez zbędnego spinania się; osoba od początku do końca zaangażowana potrafiąca wszystko bardzo obrazowo wytłumaczyć.
Korepetytor jakich dzisiaj mało....
Szczerze polecam.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2014

Wyśmienity korepetytor potrafi wyciągnąć nawet z najgorszych opresji. Wspaniale przekazuje to co wie i to co uczeń chciałby się dowiedzieć. Korki online są bardzo wygodne, gdyż lekcje mogą odbywać sie nawet o dziwnych godzinach, a ja mogę nie wychodzić przy tym z domu. Gorąco polecam. II Technikum.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2014

Doskonały korepetytor! Ma indywidualnie podejście do ucznia! Przez materiał przeleciałem jak burza :) Elektronika jest już prosta a była czarną magiom. W dodatku jest rewelacyjny kontakt nigdy nie musiałem długo czekać na odpowiedz. Zajęcia na luzie. Najlepszy korepetytant z jakim miałem zajęcia(a było ich sporo) szkoda, że od razu na niego nie trafiłem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2014

Pan Krzysztof to bardzo dobry korepetytor. Z lekcji korzystam przez skypa i z porozumiewaniem się nie mamy żadnych problemów. Bardzo słowny i punktualny. Lekcje z panem Krzysztofem to miła i bezstresowa atmosfera. Wymagający i przede wszystkim bardzo cierpliwy nauczyciel. Niektóre zagadnienia musi tłumaczyć mi kilka razy ale nigdy się nie poddaje i pracuje do skutku. Dzięki panu Krzysiowi moją pracę semestralną zaliczyłam w 81%. Przy moich zdolnościach matematycznych to wręcz niebywałe! Naprawdę gorąco polecam. Miałam dużo szczęścia, że akurat na niego trafiłam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2013

Korepetycje na 5 +
Skorzystałem z korepetycji online i jestem jak najbardziej zadowolony. Na prawdę nie czuć różnicy miedzy zwykłymi korkami a online w tym przypadku. Wszystko wytłumaczone w teori i w praktyce. Jeśli potrzeba pokazane jak co się robi na bierząco na kamerce. Kontakt fantastyczny, rozmowy bardzo na luzie, także nie ma żadnej spiny w rozmowie i nie ma problemu z dogadaniem się. Pan podchodzi bardzo rzetelnie i indywidualnie do sprawy, więc korki nie są sztywno prowadzone według jakiś schematów.
Korepetytor posiada duży zakres wiedzy którą przekazuje w bardzo przystępy sposób. Po prostu nie da się nie zrozumieć :)
Dużym plusem jest to że podejmuje się nawet korepetycji "na ostatnia chwilę". Sam dzwoniłem pierwszy raz na 6 h przed zajęciami na które zostałem bardzo dobrze przygotowany nawet w tak krótkim czasie.

Polecam w 100% bo Pan jest naprawdę pozytywnie wyróżniającym się i bardzo dobrym korepetytorem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2013

Bardzo dobry korepetytor. Zaangażowany, dobrze przekazuje wiedzę. Osoba bardzo kontaktowa i choć korepetycje odbywały się przez internet (skype), a nawet przez telefon, to potrafił przedstawić temat bardzo obrazowo i nie miałem problemu ze zrozumieniem. Zdecydowanie polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 września 2013

Osoba kontaktowa, z podejściem do ucznia, potrafi przekazać wiedzę i wskazać sposób myślenia, jakim trzeba się kierować w świecie elektorniki i elektrotechniki, a przy tym robi to w lekki i luźny sposób. Dzięki korepetytorowi udało mi się uzyskać najlepszą ocenę na roku z egzaminu z przedmiotu "Obwody i Sygnały".
Polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
29 sierpnia 2013

Jeśli szukasz korepetytora który ma indywidualne podejście do ucznia to polecam Krzysztofa. Największymi plusami jest lekkość w przekazywaniu wiedzy oraz luźne podejście które owocuje czerpaniem przyjemności z nadrabiania zaległości na uczelni.
Pozdrawiam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2013

Korepetycje przeprowadzane w miłej i przyjaznej atmosferze. Korepetytor godny polecenia Super Tłumaczy.
Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.