Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos25 - 40 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Jestem studentem prawa i psychologii. 

Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zwłaszcza wśród maturzystów. Posiadam również sukcesy w "wyciąganiu" uczniów z trudnych sytuacji. 

Korepetycje są KONKRETNE, ustalamy cel i konsekwentnie go realizujemy. Z każdej lekcji uczeń wyciąga wiedzę, której potrzebuje, nie uczymy się zbędnych rzeczy i nie marnujemy czasu. 

Oferowane zajęcia charakteryzują się indywidualnym podejściem do ucznia, zaangażowaniem a także wykorzystaniem wiedzy z zakresu technik pamięciowych, które od lat z powodzeniem stosuję we własnej edukacji. 

 dokładne informacje pod numerem telefony 668-273-842.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.