Piotr Radecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Michałowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Elektrotechnika50 - 60 / 60 min

Piotr Radecki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Student wydziału Elektroniki, Informatyki i Telekomunikacji oraz laureat ogólnpolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotów matematyka oraz fizyka udzieli korepetycji  z matematyki, fizyki i teorii obwodów na terenie Krakowa oraz wybranych miejscowości gminy Michałowice (informacja telefonicznie).

Możliwość lekcji na poziomie szkoły średniej- matura podstawowa i rozszerzona(fizyka i matematyka)/ studiów(fizyka i teoria obwodów). Możliwość lekcji indywidualnej i w grupach dwuosobowych.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Akademia Górniczo Hutnicza
Elektronika i Telekomunikacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2018

Przesympatyczny młody człowiek. Zawsze przygotowany do zajęć. Pomógł mojej córce (2 klasa liceum) przyswoić materiał co zaskutkowała poprawą ocen.
Gorąco polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.