Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
Milanówek
Piastów
Brwinów
Podkowa Leśna
Historia45 / 60 min

Piotr

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo

Absolwent studiów prawniczych, historyk prawa, teolog, specjalista w dziedzinie transportu, dziennikarz motoryzacyjny. Nauczy i wytłumaczy w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.   

Kartkówki, sprawdziany, zaliczenia, egzamin, matura, kolokwia, przygotowanie do studiów na kierunkach związanych z historią.    

Posiadam długoletnie doświadczenie w pomocy dydaktycznej, zarówno w przypadku nauki do konkretnych celów (zaliczenie czy sprawdzian), jak i również wieloprofilowe działania edukacyjno-rozwojowe w danym zakresie. Najważniejsze jest by wiedza , stała się choć na chwilę pasją. A jedną z podstaw jest, by wzbudzić zainteresowanie, choć z jednego aspektu całości zagadnienia, to daje fundament dla reszty sukcesu.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.