Zbigniew Rabsztyn

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Kraków
Częstochowa
Zawiercie
Myszków
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lekcje rysunku i malarstwa

Lekcje architektury, rysunku, malarstwa, scenografii, animacji filmowej i historii sztuki dla kandydatów na architekturę, studia plastyczne i do szkół filmowych. Moi uczniowie zawsze pomyślnie zdają egzaminy na uczelnie artystyczne i politechniczne. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej (Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie).
W trakcie korepetycji uczniowie uzyskują odpowiedni zasób wiedzy i umiejętności warsztatowych.
Nauczane techniki plastyczne: rysunek odręczny (węgiel, ołówek, sangwina), malarstwo olejne, temperowe, akwarele, techniki mieszane. Dla architektów poszerzony zakres zajęć z perspektywy i rzutowania.
Każda godzina lekcji trwa pełną godzinę zegarową.

Korepetycji udzielam w miastach: Częstochowa, Myszków, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Kraków.

Kontakt:
tel.:
517 522 690

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2010

Jako obecna uczennica Pana Rabsztyna, wystawiam najwyższą ocenę. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, doskonale tłumaczy, pomaga w kojarzeniu, nawet najtrudniejsze pojęcia stają się proste przy Panu Zbigniewie. Jego wiedza i umiejętności są na prawde duże. Dzięki lekcjom wiele skorzystałam i zrozumiałam. Wiem, że pod okiem Pana Rabsztyna mogę udoskonalić mój warsztat.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.