Zbigniew Rabsztyn

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Kraków
Częstochowa
Zawiercie
Myszków
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin

Zbigniew Rabsztyn

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Zbigniew Rabsztyn

O mnie

Absolwent ASP w Krakowie udzieli lekcji rysunku i malarstwa. Pomoc w przygotowaniach do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne (kompletowanie teczki, egzaminacyjne kompozycje tematyczne) i architekturę. Możliwość lekcji również w plenerze. Techniki: malarstwo olejne, temperowe, akwarele, techniki mieszane. W ramach zajęć prowadzę korepetycje z historii sztuki. Miła i bezstresowa atmosfera.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2010

Jako obecna uczennica Pana Rabsztyna, wystawiam najwyższą ocenę. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, doskonale tłumaczy, pomaga w kojarzeniu, nawet najtrudniejsze pojęcia stają się proste przy Panu Zbigniewie. Jego wiedza i umiejętności są na prawde duże. Dzięki lekcjom wiele skorzystałam i zrozumiałam. Wiem, że pod okiem Pana Rabsztyna mogę udoskonalić mój warsztat.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.