Piotr Łuniewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT

Piotr Łuniewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Piotr Łuniewski

O mnie

Tłumaczę i uczę języka angielskiego już od prawie 10 lat. Swoją przygodę z tym językiem zacząłem lata temu, ale miłość do angielskiego narodziła się, gdy miałem 9 lat. Wtedy miałem możliwość pierwszego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Od tego czasu wszystko, co wiązało się z angielskim było czymś, co mnie interesowało. Dlatego też wybierając studia, wybór był dość prosty – nauczanie języka angielskiego. Po latach spędzonych z tym językiem dzień w dzień, mam ochotę tylko na więcej. Mam nadzieję, że będę mógł podzielić się tą pasją z Tobą.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2014
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Nauczanie języka angielskiego
10.2016 - 07.2018
Uniwersytet SWPS
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2023

Moja nauka u Pana Piotra trwała może z 3 lata, w tym czasie zdawałem maturę. Do najmłodszych nie należę gdyż mam już ponad 30 lat i swoje sprawy na głowie, więc ciężko było znaleźć wolny czas na naukę. Żeby poszerzyć swoje umiejętności języka angielskiego popchnęła mnie firma, gdyż ja nie czułem takiej potrzeby :) Maturę zdałem na 70%, zacząłem rozmawiać z klientami jak i mailować w języku angielskim. Oczywiście brak pewności siebie mnie blokuję ale nie sądziłem że w 3 lata, z moją systematycznością (nie ukrywając, nie zbyt ogromną) poczynię takie postępy, choć wiem że gdybym przykładał się w 100% (jestem malutki leniuszek) mówiłbym teraz całkowicie biegle. Na lekcjach nie raz bolała mnie głowa od pochłaniania wiedzy, a mój mozg nie jest już jak gąbka i ciężko było mi to wszystko chłonąć.. Choć starałem się na tyle ile mogłem. Ogólnie jestem w 100% zadowolony z nauki i gdyby nie sprawy prywatne na pewno nadal bym uczęszczał na korepetycję do Pana Piotra i mam nadzieje że kiedyś jeszcze mi się uda.. :) W 100% polecam lekcje!

ps. przepraszam że tak późno ale zupełnie zapomnialem a przez malucha i dom juz doszczętnie wyłysiałem.. :D

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Kilkuletnia przerwa w używaniu angielskiego sprawiła, że straciłam płynność mówienia, ale praca zmusiła mnie do tego, żeby ,,odświeżyć” język. Przede wszystkim, od samego początku Pan Piotr dba o to, żeby zajęcia i program były dopasowane do ucznia. Widać ogromną pracę jaką wkłada w przygotowanie lekcji - każde z nich są urozmaicone różnymi zadaniami, tematyka dopasowana jest pod zainteresowania ucznia i są skonstruowane tak, żeby pracować nad słabymi stronami i wzmacniać te lepsze aspekty. W moim przypadku każda lekcja w całości była prowadzona w języku angielskim, ale czułam się bardzo swobodnie, gdy czegoś nie rozumiałam. Pan Piotr dba o komfort ucznia, jest cierpliwy i potrafi zachęcić do rozmowy. Co więcej, zadania i prace domowe również są dopasowane do ograniczeń czasowych ucznia. Zapamiętuje też indywidualne błędy i często do nich wraca, żeby utrwalić temat. Szczerze polecam zajęcia z Panem Piotrem.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2023

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach indywidualnych prowadzonych przez Pana Piotra. Głównym celem zajęć było przygotowanie mnie do egzaminu z języka angielskiego przeprowadzanego na studiach magisterskich w SGH w Warszawie. Pan Piotr nie tylko dostosował zajęcia do wymagań stawianych na egzaminie, ale również realizował inne materiały, które przekładały się na efekty w mówieniu, pisaniu i czytaniu z uwzględnieniem języka biznesowego. Zajęcia uwzględniały moje preferencje oraz zawsze były skrupulatnie rozplanowane. Czas na zajęciach był maksymalnie wykorzystany. Pan Piotr jest bardzo kompetentną osobą, można ocenić, że Pan Piotr podchodzi do nauczania języka angielskiego z przyjemnością, wysoko ponad obowiązki zawodowe. Wszystkie zagadnienia były tłumaczone w sposób przystępny. Kontakt on-line z Panem Piotrem również był bezproblemowy. W pełni polecam wszystkim zajęcia z Panem Piotrem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Sposób nauczania Pana Piotra sprawił, że moje problemy z nauką języków przestały istnieć. Nauka zaczęła mi sprawiać przyjemność i zacząłem rozumieć czego się uczę. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie mój angielski stał się dużo lepszy i swobodnie mogłem komunikować się w pracy bez stresu. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Nie przejdziemy dalej dopóki Pan Piotr nie upewni się, że wszystko zrozumiałem. Swobodna atmosfera nie wyklucza też mobilizacji do nauki co sprawia, że lekcje są kompletne i 60 min daje więcej niż godziny samodzielnej nauki. Pozytywnie zaskoczyła mnie też jakość prowadzonych lekcji pod względem technicznym. Forma zdalna z Panem Piotrem ma same plusy.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2022

Już czwarty rok biorę udział w zajęciach organizowanych przez p. Piotra (Business English). Sposób prowadzenia przez niego zajęć sprawia, że z każdym miesiącem obserwuję u siebie postęp. Dzieje się tak przez odpowiednie łączenie umiejętności słuchania, pisania, mówienia i czytania. Jeśli dodasz do tego materiał skrojony na miarę twoich potrzeb, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz pasję p. Piotra do nauczania innych, to oznacza jedno - trafiłeś/aś na profesjonalistę, któremu warto zaufać. Z czystym sumieniem polecam zajęcia p. Piotra, szczególnie tym, którzy dużo wymagają od siebie i są gotowi do systematycznej pracy :-)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Zajęcia z P. Piotrem miałem przez rok i cel był jeden - pokonać barierę językową, aby lepiej porozumiewać się w pracy. Podczas roku naszej współpracy z tygodnia na tydzień mówiłem coraz lepiej i coraz bardziej swobodnie. Lekcje były zawsze prowadzone w super atmosferze, a P. Piotr dużo ze mną powtarzał i przerabiał naprawdę interesujące materiały, zawsze wszystko po angielsku w 100%! Dzięki zajęciom, bariery językowej już nie mam zupełnie, mówię bez żadnych problemów po angielsku w pracy i każdemu polecam zajęcia z tym przewspaniałym lektorem. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.