Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Łódź
Konstantynów Łódzki
Pabianice
Język niemiecki50 / 60 min

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę zaprzyjaźnić się z językiem i kulturą niemiecką, bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem czy już jesteś na wyższym poziomie. Pomogę przebrnąć przez tematy, które na pierwszy rzut oka mogłyby wydawać się czarną magią. Cierpliwie i dokładnie omówię wszelkie nurtujące zagadnienia w sposób przystępny i zrozumiały. Pomogę przygotować się do kartkówek, sprawdzianów, egzaminu gimnazjalnego, matury (zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym), egzaminów językowych czy też przed przeprowadzką do Niemiec. 

Przez ostatnie lata podejmowałam pracę zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Przygotowywałam uczniów do różnorodnych egzaminów z sukcesem. Każde zajęcia są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań słuchacza. Posiadam liczne materiały na różnych poziomach trudności, które nie tylko uzupełnią, ale również poszerzą do tej pory poznaną wiedzę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
01.2017
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Udzielanie korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Potrzebowałem gruntownej powtórki, ponieważ z językiem niemieckim ostatni raz miałem styczność 10 lat temu. Pani Sandra była zawsze punktualna, bardzo dobrze przygotowana i umiała wszystko wytłumaczyć. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Sandra

Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Wakacyjne zajęcia pomogły mi przez dwa miesiące nadgonić prawie roczny materiał i odblokować się z mówieniem. P. Sandra wszystko umie wyjaśnić prostym i łatwo przyswajalnym językiem. W nagłych wypadkach bez problemu można było przestawić zajęcia na inną godzinę.
Bardzo polecam :)

Sandra

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.