Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Łódź
Konstantynów Łódzki
Pabianice

Sandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Sandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
01.2017
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Udzielanie korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Potrzebowałem gruntownej powtórki, ponieważ z językiem niemieckim ostatni raz miałem styczność 10 lat temu. Pani Sandra była zawsze punktualna, bardzo dobrze przygotowana i umiała wszystko wytłumaczyć. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Sandra

Dziękuję za współpracę. Pozdrawiam.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Wakacyjne zajęcia pomogły mi przez dwa miesiące nadgonić prawie roczny materiał i odblokować się z mówieniem. P. Sandra wszystko umie wyjaśnić prostym i łatwo przyswajalnym językiem. W nagłych wypadkach bez problemu można było przestawić zajęcia na inną godzinę.
Bardzo polecam :)

Sandra

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.